Marius Lăcătuș, un nou mesaj pentru FCSB: Ar fi bine să nu vină în Ghencea. Dacă deranjez, prea puțin îmi pasă

Marius Lăcătuș, legenda Stelei, este de părere că FCSB nu ar trebui să joace pe noul stadion din Ghencea.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro