Marian Iancu a dezvăluit de ce a ales să se retragă din fotbal după ce a fost condamnat

Marian Iancu, fostul patron al clubului Politehnica Timișoara în perioada 2005 - 2013, a dezvăluit de ce s-a retras din fotbal după ce a fost condamnat la ani grei de închisoare, în 2011.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro