Marcelo Bielsa, furios după eliminarea-șoc a Uruguayului

„Nu voi lăsa nimic fotbalului uruguayan”, a declarat un Marcelo Bielsa abătut după înfrângerea suferită în faţa Spaniei (1-0), care a însemnat eliminarea Uruguayului în faza grupelor la Cupa Mondială.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro