Manchester City și-a prezentat noul jucător: ”Livrare specială”

Manchester City a mai prezentat un jucător, după ce a cheltuit peste 200 de milioane de euro pentru transferuri în perioada de mercato din iarnă.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro