Laszlo Balint și-a anunțat decizia la conferință, după ce suporterii i-au cerut demisia de la UTA Arad

UTA a pierdut meciul de pe teren propriu cu FC Botoșani, scor 0-2, iar fanii arădeni i-au cerut demisia antrenorului Laszlo Balint.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro