La ce meci a fost surprins Emil Săndoi, la două săptămâni după demiterea de la Poli Iași

Pe 27 ianuarie, Emil Săndoi a fost înlăturat de la Poli Iași după eșecul cu 0-2 în fața lui Hermannstadt, în etapa a 23-a din Superligă. Locul lui Săndoi a fost luat de Vasile Miriuță.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro