Ioan Ovidiu Sabău nu și-a menajat jucătorii după înfrângerea cu UTA Arad: E greu să-i facem să-și dorească mai mult!

U Cluj a fost învinsă de UTA Arad, 0-2, în al doilea meci din play-out.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro