Invazie poloneză la New York! Campioana US Open, Iga Swiatek, adulată ca un rockstar de mii de oameni

Iga Swiatek a ieșit triplă campioană de Grand Slam, după încheierea turneului de la US Open, încheind un sezon 2022 fantastic în turneele de mare șlem, în care și-a trecut în palmares două trofee.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro