Inca un episod marca Dinamo! Spaniolii si-ar fi facut bagajele si s-ar fi mutat la Saftica! Motivul din spatele deciziei

"Dinamo are mai multe restante salariale catre fosti jucatori, plus suma de 500 de mii de euro de euro de achitat catre ANAF, pentru a nu pierde Baza Saftica.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro