Încă un club din Superliga a primit interdicție la transferuri

În ultimele săptămâni, UTA Arad, CFR Cluj și FC Botoșani au primt interdicții la transferuri din partea FIFA.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro