În sfârșit, Sepsi are și un fotbalist maghiar în echipă! Jucătorul din naționala Ungariei, prezentat la Sfântu Gheorghe

Mark Tamas, fundaș central cu o selecție la prima reprezentativă maghiară, a semnat pe două sezoane cu Sepsi.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro