Ilie Năstase, despre Djokovic: Mi s-a părut dubios tot ce a făcut el! E vina lui pentru situația asta.

Ilie Năstase afirmă că vina îi aparține lui Novak Djokovic, completarea greșită a formularului fiind dubioasă, în opinia primului număr 1 ATP.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro