I-a luat banii lui Becali, a râs de el, acum joacă fotbal de plăcere: „Gigi? E în lumea lui!“

În ultimii ani, FCSB a fost o „gară“ în care mulți fotbaliști străini și-au făcut „plinul“, profitând de naivitatea patronului.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro