Guvernatorul Floridei s-a oferit să îl aducă pe Djokovic în SUA pe barcă: sârbul încă speră să joace la Miami

Guvernatorul Floridei i-a oferit lui Novak Djokovic șansa de a intra în SUA folosindu-se de barca sa, în vederea participării la turneul ATP Masters 1000 de la Miami (22 martie - 2 aprilie).


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro