Gigi Becali s-a enervat din nou: E o rușine mare! . Ce l-a deranjat pe patronul lui FCSB

Gigi Becali, patronul celor de la FCSB, a avut o reacție vehementă după ultimele rezultate ale naționalei României, în Nations League.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro