Gigi Becali dă afară doi jucători de la FCSB după meciul cu Shkendija: "Ăsta e ordinul meu! Revin Edjouma și Băluță"

Gigi Becali a anunțat decizii drastice la FCSB după eșecul de la Skopje contra lui Shkendija, scor 0-1, în prima manșă din turul 2 preliminar UCL.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro