Gică Hagi a răbufnit după meciurile României U21: I-ați omorât pe toți, i-ați distrus!

Naționala U21 a României a disputat două meciuri amicale în această lună, cu Spania (1-4) și Olanda (0-0), ambele la Cluj-Napoca.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro