George Pușcaș vrea să revină la echipa națională: „Nu o să renunţ niciodată”

George Pușcaș, noul atacant al lui Dinamo, se gândește să se întoarcă la echipa națională: „Aveam visul de mic copil să joc pentru România”.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro