Galeria Rapidului contraatacă: Jandarmeria a vrut să ne introducă pe toți în stadion, Sepsi nu a fost de acord!

Liviu Ungureanu, liderul galeriei Rapidului, a comentat incidentele de la meciul cu Sepsi, pierdut de giuleșteni, scor 0-2, în runda a treia din play-off-ul Ligii 1.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro