Fotbalistul plătit de FCSB cu 1.000 de euro pe minut jucat și-a găsit echipă! Anunț oficial

Gigi Becali l-a dat afară după doar trei meciuri, iar acum și-a găsit o nouă echipă.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro