Fotbalist ținut de milă, la FCSB: „Nu e tată de nivelul nostru, îmi pare rău de el...“

Campioana României și-a pus mari speranțe într-un jucător pentru aducerea căruia a și cheltuit mulți bani, în vară. Acum însă, patronul Gigi Becali s-a convins că a făcut o mutare proastă.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro