Fostul mijlocaș de la Poli Timișoara, Șahtior Donețk sau Sheriff Tiraspol și-a anunțat retragerea la 41 de ani!

Anunțul a fost făcut de ultimul club la care a activat, FC Stăuceni din Republica Moldova.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro