Fostul jucător de la FCSB refuză rezilierea contractului și a fost trimis la echipa a doua

Ionuț Panțîru a părăsit-o pe FCSB la începutul anului și a semnat în Liga 2 cu FC Voluntari. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro