Fost jucător în Giulești: "Rapidul este în cea mai bună eră pe care a avut-o vreodată. Dar există o mare problemă pe stadion"

Fotbalistul care a urcat din Liga 4 în Liga 1 cu Rapid și a marcat în toate cele patru divizii a vorbit despre începutul de sezon al giuleștenilor. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro