Florin Mergea îl apără pe Novak Djokovic: Nu cred că, la nivelul lui, ar fi spus Eu sunt Nole, lăsați-mă să intru!

Dublistul român, medaliat cu argint la Rio de Janeiro consideră că Novak Djokovic este îndreptățit să dea în judecată statul australian.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro