Florentin Petre a rupt tăcerea după plecarea de la Dinamo: „Simt nevoia să vorbesc despre acest om!“

Fostul jucător emblematic al roș-albilor a părăsit clubul, de această dată, ca secund, după ce „principalul“ Zeljko Kopic (48 de ani) și-a reziliat contractul.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro