FC Voluntari s-a despărțit de doi dintre "greii" echipei. Aceștia au semnat cu echipe din Liga a 3-a cehă

Doi dintre cei mai experimentați mijlocași ai ilfovenilor au ales să se întoarcă în țara natală. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro