Eugen Neagoe, un pachet de nervi după eșecul cu U Cluj: „Nu meritau să câștige, n-au avut nicio ocazie!”

Eugen Neagoe a fost un car de nervi la finalul partidei pierdute de Petrolul pe teren propriu, scor 0-1 cu Universitatea Cluj. Antrenorul „lupilor” consideră rezultatul nedrept, acuzând faptul că oaspeții au plecat cu toate punctele fără să fi arătat mare lucru pe „Ilie Oană”.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro