Eșecul cu Sepsi OSK l-a demoralizat pe Adi Mutu: Cel mai slab meci de când sunt la Rapid! Problemele sunt la nivel de atitudine!

Adrian Mutu a avut un discurs dur la finalul meciului cu Sepsi OSK, 0-2, din runda a treia a play-off-ului.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro