Emil Săndoi a răbufnit după eșecul de la Craiova: Nu e permis, sunt foarte supărat pe băieți!

Chindia Târgoviște a pierdut la Craiova, cu Universitatea, scor 0-1, iar echipa lui Emil Săndoi a ajuns la patru meciuri consecutive fără victorie.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro