Elisabeta Lipă a dat de pământ cu ministrul Eduard Novak: Ați venit total nepregătit. Vă înțeleg, am sosit noi prea repede

Elisabeta Lipă a vorbit despre ministrul sportului, Eduard Novak, după performanțele obținute de România la Campionatul Mondial de canotaj.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro