Eddy Gnahore a vorbit despre viitorul său în tricoul lui Dinamo: „Dacă plec, merg în străinătate”

Eddy Gnahore mai are contract cu Dinamo până în vară, dar promite loialitate clubului. Francezul a vorbit deschis despre negocierile privind prelungirea înțelegerii.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro