E gata! Primul jucător ”OUT” în iarnă de la FCSB

După eșecul suferit de FCSB cu Young Boys Berna, scor 0-2, finanțatorul roș-albaștilor, Gigi Becali, anunța că mai mulți jucători vor pleca în iarnă de la echipă.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro