E al poporului, dar nu are voie la stadion! Gigi Becali, ironii în situația stadioanelor din București: Ăla joacă doar cu 1.200 de oameni, dar dăm 100 de milioane pe el!

Continuă scandalul în jurul subiectul stadioanelor, după ce FCSB nu a primit încă un răspuns din partea celor de la CSA Steaua.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro