După ce l-a pierdut pe Sorescu, Dinamo a prezentat șase jucători! Vor debuta în meciul cu FC Argeș

Dinamo a prezentat șase jucători noi.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro