După ce „a nășit-o” din nou pe Swiatek, Ostapenko „a dezmembrat-o” pe Sabalenka în finala de la Stuttgart

Jelena Ostapenko a ieșit câștigătoarea turneului WTA 500 de la Stuttgart.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro