Dumitru Dragomir i-a cântărit pe noii acționari de la Dinamo: Rețineți ce vă spun! Asta simt. S-ar bate cu Gigi Becali

Dumitru Dragomir a comentat preluarea clubului Dinamo de către noii acționari, prin intermediul Red White 2022 Management.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro