Dragomir o spune răspicat: Steaua e a lui Becali! Ce îl sfătuiește pe patronul FCSB să facă dacă nu e lăsat să joace în Ghencea

Dumitru Dragomir consideră că FCSB este continuatoarea Stelei care în 1986 câștiga Cupa Campionilor Europeni.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro