Dragomir ironizează planul politic de promovare a Stelei: „Îi dau o basculă de șampanie dacă reușește”

Dumitru Dragomir a reacționat vineri la inițiativa ministrului Apărării de a obține dreptul de promovare pentru Steaua, considerând demersul o simplă iluzie politică.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro