Dorinel Munteanu i-a pus gând rău lui FCSB: Mă bucur foarte mult că am picat cu ei! Avem șanse să mergem mai departe

Dorinel Munteanu, antrenorul celor de la Oțelul Galați, a vorbit despre adversarele echipei sale din grupele Cupei României.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro