Dezamăgire uriașă la Craiova după eșecul cu FCSB: Puteam să ieșim campioni! Sunt atât de supărat și nu vreau să mă mai uit

Universitatea Craiova a pierdut derby-ul cu FCSB, scor 1-2, iar eșecul a venit chiar într-o perioadă în care oltenii visau la primele două poziții.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro