Denisa Golgotă revine în gimnastică după aproape cinci ani: "Vreau să mai dau o şansă acestui vis"

După o pauză de patru ani și jumătate, Denisa Golgotă s-a întors în sala de antrenament cu un obiectiv clar: participarea la Jocurile Olimpice din 2028, de la Los Angeles.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro