Decizia luată de FC Argeș după ce Arnold Garita a făcut scandal și s-a bătut la antrenament. Comunicatul oficial

FC Argeş a anunţat, joi, că fotbalistul Arnold Garita a fost exclus din lot ca urmare a unor probleme de indisciplină de la antrenament.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro