De la mingile sunt oribile! la ridicarea trofeului: Iga Swiatek, mobilizare de campioană la New York, în ciuda circumstanțelor

Trei jucătoare din top 10 WTA, printre care Iga Swiatek - număr 1 mondial - s-au plâns în legătură cu mingile folosite la US Open 2022, catalogându-le dificil de controlat.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro