David Miculescu, sincer după Dinamo Zagreb - FCSB 4-1: „Nu au fost ei prea buni, noi nu am avut un meci mai prost”

Reacția lui David Miculescu după Dinamo Zagreb - FCSB 4-1.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro