Dat afară de FCSB, nu mai calcă iarba nici la noua echipă și e aproape de retrogradare!

FCSB s-a despărțit de mai mulți jucători în iarnă, iar unii dintre ei nu au reușit să se adapteze la noile cluburi.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro