Daniel Oprița, prima reacție după Steaua - Poli Iași 2-1: Am fost corect, nu meritau să-i felicit

CSA Steaua - Poli Iași 2-1 | Daniel Oprița a oferit prima reacție după succesul care a adus-o pe Steaua pe loc de play-off în Liga 2.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro