„Dă-l, bă, afară pe ăla!”. Fostul antrenor de la Dinamo, făcut praf: „Mi-a pus flori pe piept”

Fostul oficial de la Dinamo a făcut praf un tehnician român care a trecut pe la echipa din Ștefan cel Mare.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro