"Cu ce am rămas după grupa câștigată în Nations League?" Răspunsul unui fost președinte din Liga 1

După o campanie de excepție în Nations League, echipa națională a României a reușit să câștige toate cele șase meciuri din grupa C2, acumulând 18 puncte și devenind singura națională din competiție care a înregistrat un parcurs perfect.  


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro