CSA Steaua a făcut reclamație la UEFA . Becali le râde în nas militarilor: Ăia nu-i bagă în seamă

CSA Steaua a reacționat rapid după ce a auzit că FCSB va primi un bonus consistent din partea celor de la UEFA.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro